KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193329
nr 1419 3329
Oidentifierad konstnär. Sanddyner, ej signerad, oramad. Olja på duk, 20x53 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:55:16
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr